Aydıncık Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, ilçemizdeki şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar programı düzenledi.
 
 Kasır Tepesi Sosyal Tesislerinde verilen iftar yemeğine Kaymakam sayın Yavuz AKYOL'un yanı sıra Belediye Başkanı Ahmet KOÇAK, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet ENGİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil AKYOL, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa TEKÇAM, İlçe Müftü Vekili Muhammed AKTAŞ,İlçemiz kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri ile siyasi parti temsilcileri,şehit aileleri ve gaziler katıldı.
 
 Kaymakam Yavuz AKYOL, iftar öncesinde şehit aileleriyle sohbet ederek davetlilerin ramazan ayını tebrik ettikten sonra, şehit ailelerine hitaben yaptığı konuşmada, “Ramazan ayı birlik ve beraberliği pekiştirmek adına bizler için bir fırsattır.Bizler,sizler aracılığıyla bir şeyler kazanmış oluyoruz.Bu vatan için canlarını feda eden şehit ailelerimizin acısını senenin her günü yüreğimizde hissediyor sizleri zaman zaman ziyaret ederek yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu vatan şehitlerimize ve gazilerimize minnettardır. Şehit ailelerinin ve gazilerimizin gönlümüzde ayrı bir yeri vardır. Biz, kamu kurumlarının yetkilileri olarak ne zaman ihtiyacınız olursa sizlerin hizmetinizdeyiz. Bu vesile ile vatanımızın ve milletimizin istikbali için görev yaparken şehadete yürüyen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.’’ dedi.