AYDINCIK KAYMAKAMI YAVUZ AKYOL VE BERABERİNDEKİ HEYET,’’ANNELER GÜNÜ’’ DOLAYISIYLA ŞEHİT AİLERİNİ YALNIZ BIRAKMADI

 Kaymakam sayın Yavuz AKYOL, Anneler Günü nedeniyle Aydıncık’ta bulunan şehit annelerini ziyaret ederek, her zaman yanlarında olduklarını belirtti.
 
 Şehit Bekir ŞİMŞEK’in Aydıncık merkez, Şehit Zemçi DOĞAN’ın  Ğüroğlu, Şehit Ali Çelik’in Büyük Toroman köyünde yaşayan annelerini ziyaret eden Kaymakam Yavuz AKYOL, şehit annelerinin elini öpüp, Anneler Günü’nü kutladı. Tüm şehitleri rahmet ve şükranla andıklarını belirten Kaymakam Yavuz AKYOL, "Her türlü övgünün, saygının ve fedakarlığın üzerinde olan şehit aileleriyle büyük onur duyuyoruz. Vatan için canını verenlerin ulaştığı şehitlik mertebesi en yüksek makam. Şehit annelerinin acılarını aynı duygularla ile ortak olup, her zaman yanlarında olacağımızın bilinmesini isterim. Şehitlerimizin annelerinin ve ailelerinin her zaman yanındayız.” dedi.

ÖĞRENCİLERİMİZİN ŞEHİT BEKİR ŞİMŞEK’İN ANNESİNİ ZİYARETİ

Bir farklı etkinlikte 
öğrencilerimiz; Kaymakam sayın Yavuz AKYOL,Şehit Bekir ŞİMŞEK İlkokulu idareci,öğretmen ve öğrencileri ile birlikte teröristlerin kurduğu pusu sonucu şehit olan Şehit Bekir Şimşek’in annesini ziyaret edip şehit annesinin elini öptükten sonra hediyelerini takdim ettiler.