VEDA YEMEĞİ
 
İlçe Jandarma Komutanı Mehmet ENGİN, İlçe Tapu Müdürümüz Temel ÖZER ve İlçe Karakol Komutanı Atalay OLTULU’ya veda yemeği düzenlendi. Jandarma komutanımızın emekli olması, Tapu Müdürümüz ve Karakol Komutanımızın Tayinleri çıkması nedeniyle düzenlenen programa Kaymakamımız Sayın Yavuz AKYOL, Belediye Başkanı Sayın Ahmet KOÇAK, Daire Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve çalışma arkadaşlarının katıldığı yemekte duygu dolu anlar yaşandı.
İlçe Kaymakamı’mızın yapmış olduğu konuşmasında; “Bütün çalışma arkadaşları olarak biz bir aileyiz, herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır, İnşallah bundan sonraki hayatınızda başarılı ve sevdiklerinizle sağlıklı bir şekilde geçirmenizi temenni ederim, Bütün çalışma arkadaşlarıma gayretlerinden dolayı teşekkür ederim.” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Ayrıca Komutanlarımız ve Müdürümüze hediye ve Plaket vererek hizmetlerinden dolayı teşekkürler etti.
            Belediye Başkanı Sayın Ahmet KOÇAK’da İlçemiz belediyesine bağlı sanat atölyesinde üretilen 15 Temmuz heykelini hediye etti.